Puchar Europy w kickboxingu - Chorwacja

W Chorwacji w weekend odbył się Puchar Europy w kickboxingu "Karlovac Open". W szranki stanęły ekipy z ponad 30 krajów, a niektóre kategorie liczyły ponad 40 startujących. W imprezie tej wystąpiła także ekipa naszego klubu zdobywając trzy medale. Złoto w pointfighting kadetów młodszych -37 kg wywalczył Cezary Matys startujący w grupie młodszych stopni pokonując po drodze Bośniaka, Chorwata i Słoweńca.

Dwukrotnie srebro wywalczył Paweł Bielecki wśród kadetów starszych -42 kg. W kick-light pokonał Włocha, Łotysza i Rumuna ulegając w finale zawodnikowi Izraela, zaś w light-contact po zwycięstwach nad Chorwatem, Mołdawianinem i Bułgarem przegrał niejednogłośną decyzją z zawodnikiem ukraińskim. Wygrane walki zapisali na koncie także Michał Markowski i Kacper Kuraś w PF oraz Kuba Trześniak w PF i LC, ale nie udało im się stanąć na podium.